CEDROB FOODS S.A. z nagrodą kupców polskich.

27 MAJ, 2024 GODZ: 10:00

Podczas majowej Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu, Fischer Trading Group – organizator 14-tej już edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” – nagradzał najskuteczniej działających na polskim rynku przedstawicieli spożywczej branży producenckiej. Swoje miejsce na liście laureatów – jak się okazuje… podwójne – znalazła również spółka CEDROB FOODS.

Nagroda „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, już od ponad 14. lat, przyznawana jest liderom sprzedaży w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Kandydatury do złotych paragonów zgłaszają nie tylko producenci, ale również wyłączni dystrybutorzy ocenianych produktów. Z kolei kupcy – właściciele sklepów – oddają swoje głosy na te zgłoszone produkty, które w danym roku sprzedawały się w ich placówkach najlepiej. Nadesłane głosy sumują specjaliści z Kantar Polska, spółki specjalizującej się w realizacji badań opinii publicznej – również w branży handlu detalicznego. Zwycięzcami poszczególnych kategorii konkursu zostają te produkty lub usługi, które w danej kategorii otrzymają największą liczbę głosów. Do laureatów każdej z kategorii – a było ich w tym roku 65 – trafia finalnie prestiżowa nagroda „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Przedstawiciele właścicieli produktów, które zajmą dwa kolejne miejsca w danej kategorii odbierają tytuł „Produkt wyróżniony w Konkursie Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”.

Co cieszy szczególnie – w tegorocznej edycji konkursu – „Delikatne parówki kurczak & indyk” marki Duda okazały się liderem sprzedaży w kategorii „Wędliny, przekąski”. Jednak to nie jedyny „Złoty Paragon”, z którym nasz zespół opuścił, organizowaną w warszawskim teatrze Kamienica, galę podsumowującą tę specjalną inicjatywę. Każdego roku w konkursie są też bowiem przyznawane Nagrody Specjalne, które honorują wyróżniające się na rynku nowości produktowe, przełomowe technologie oraz liderów handlu polskiej przestrzeni przestrzeni handlowej. I tak w tegorocznej edycji, kolegium redakcyjne magazynu Hurt&Detal zdecydowało przyznać swoją Nagrodę Specjalną linii High Protein marki Duda! Z Warszawy wyjechaliśmy więc z dwoma Złotymi Paragonami – to wielki sukces, który jest przede wszystkim wynikiem zaufania, jakim darzą nasze produkty klienci marki Duda.

Dziękujemy więc naszym klientom za ich zaufanie do jakości produktów marki Duda, a kolegium redakcyjnemu magazynu Hurt&Detal za docenienie innowacyjnych walorów linii High Protein, która to coraz częściej przyciąga uwagę naszych konsumentów. Gratulujemy również pozostałym laureatom poszczególnych kategorii konkursowych i… do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej gali „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”!

Pozostałe aktualności

Ruszyła loteria z kamperem od marki Duda!

Uczestnicy uruchomionej przez markę Duda loterii, mogą wygrać między innymi kampera o wartości ponad 400 tysięcy złotych, a łączna pula ufundowanych nagród to ponad 600 tys. złotych....

16 KWI, 2024 GODZ: 08:35
{* *}