Sztabka złota o wartości 50 000 zł trafiła do laureata.

29 KWI, 2026 GODZ: 13:34


Są takie momenty, które zostają z nami na długo i ten zdecydowanie do nich należy. Z ogromną radością informujemy, że główną nagrodę w loterii marki Duda , sztabkę złota o wartości ponad 50 000 zł  wygrał Pan Zdzisław z Sosnowca. Ta historia jest dla nas wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Pan Zdzisław wraz z małżonką świętują właśnie 50. rocznicę ślubu, czyli złote gody. A więc złoto, które symbolizuje trwałość, siłę i wartość relacji, trafia do pary, która od pół wieku buduje własną, niezwykle trwałą historię.

Jak sam laureat przyznał, udział w loterii był zupełnie „przy okazji” - bo kiełbasa myśliwska i kabanosy marki Duda po prostu od dawna goszczą w jego codzienności. To właśnie paragon za jeden z takich zakupów okazał się tym szczęśliwym, który zmienił wszystko.Gratulujemy Panu Zdzisławowi i jego Małżonce z całego serca. Dziękujemy, że możemy być choć małą częścią tak pięknej historii.

Pozostałe aktualności

Kolejny etap kampanii konkursu

Kampania wspierająca konkurs grillowy marki Duda trwa już od kilku tygodni w kanałach digitalowych, a dziś wchodzi w kolejny etap dzięki startowi emisji telewizyjnej. Do działań...

01 CZE, 2026 GODZ: 11:54
{* *}